Laura nám napsala:

"Ahoj ženy,
velmi ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti s kosmetikou The Garden. Ale pojďme pěkně popořadě.
Nikdy jsem nepatřila k ženám, které se mohly pyšnit svou hustou a zdravou hřívou. Moje vlasy byly vždy splasknutí, řídké a navíc se příšerně mastili. Když jsem měla 15 let, vlasy jsem si poprvé obarvila. Nejdříve se mi to zdálo jako nejlepší možné řešení, moje vlasy se konečně začaly lesknout a přestaly se mastit. Častým barvením, odbarvováním, fénováním a používáním nesprávných šamponů moje vlasy výrazně ubývaly. Když jsem se sprchovala, vypadlo mi enormní množství vlasů. "

recenze the garden - Laura Vansová-PRED a PO

Fáze hledání...

"Hledala jsem řešení mého problému a narazila jsem na vlasovou kosmetiku Milva. Na internetu jsem našla množství pozitivních recenzí a tak jsem neváhala ji vyzkoušet. Bohužel moje zkušenost s touto kosmetikou nebyla vůbec příjemná.  Vlasy jsem měla extrémně přesušené, bez lesku a můj problém se ani zdaleka nevyřešil.  Právě naopak vlasy byly čím dál tím víc v dezolátním stavu. Vyzkoušela jsem množství šamponů kopřivový, březový, pivní nebo šampon z Bulharské růže. Tyto částečně zlepšily kvalitu mých vlasů a dodaly jim potřebný lesk, ale stále to ještě nebylo stoprocentní. "

Laura02-recenzia the garden tonikum rapuncell white

Jaké byly očekávání Laury?

"A tehdy se to stalo! Na Instagram jsem objevila stránku @expert_na_vlasy
Ze začátku jsem byla velmi skeptická protože jsem vyzkoušela množství různých šampónů ale žádný z nich nesplnil mé očekávaný na 100%. Po několikatýdenním sledování jsem se přece jen odhodlala a objednala si na zkoušku šampon značky The Garden White a tonikum Rapuncell White.
Neměla jsem žádné velké očekávaní, zase další ”tuctový šampon”, říkala jsem si. 

Laura04-recenzia the garden tonikum rapuncell white

První dojem...

"Vzpomínám si jak jsem si jím poprvé myla vlasy, bylo to neuvěřitelné šampon bez parabenů, silikonů, umělých barviv a taková neskutečná pěna, která perfektně vyčistila pokožku mé hlavy to byl nepopsatelný pocit jaký jsem nikdy při žádném šamponu nezažila! Už po prvním týdnu používání šamponu a tonika Rapuncell mě kosmetika The Garden přesvědčila že skutečně funguje !! Mé vlasy, byly hebčí na dotyk, lesklejší, celkově působily o mnoho zdravěji, všimla jsem si také růstu nových vlásků."

Laura03-recenzia the garden tonikum rapuncell white

Vynalézavé děvče ;)

"Jelikož se považuji za pořádného snílek, tonikum rapuncell jsem začala používat nejen na vlasy i na obočí, chtěla jsem se přesvědčit jestli tonikum skutečně funguje, protože jak se říká důvěřuj ale prověřuj. Již po dvou týdnech jsem nevěřila vlastním očím, chloupky mi začaly růst i na místech kde nikdy předtím nerostly nebo byly jen velmi jemné proto jsem si obočí musela dokreslovat. Nebyla jsem jediná kdo si této změny všiml :)  pravidelně se mě ženy ptají co na obočí používám že ho mám tak krásné dokonce jestli ho mám vytetované haha :)"

Laura05-recenzia the garden tonikum Rapuncell white

"Kosmetika The Garden mě přesvědčila že existují přírodní produkty které skutečně fungují a nemusí vás stát majlant! Vyřešila můj vlasový problém, zlepšila kvalitu mých vlasů, nastartovala jejich růst a přiblížila mě k mému snu o krásných, dlouhých a zejména zdravých vlasech po kterých jistě touží každá z nás. "

Jestli si chceš prečíst komplet celý mail od Laury, klikni na nasledující obrázek...

recenzia TG - Lara Vansová the garden tonikum rapuncell

Chceš podobné výsledky i ty?

Nemusíš objevovat Ameriku,
zopakuj to, co pomohlo ženám před tebou
(kliknutím se maily zvětší)

Monika S.

I já Děkuji, že jste !!!!! Konečně skončilo moje trápení s vlasy. Přestávají vypadávat a rostou nové. A to jsem nedávno začala používat Vaše výrobky na doporučení pana trichológa. Děkuji.

Zväčšiť email
Referencia 3cho - Monika Sel recenzia the garden

Júlia Adamčíková

Děkuji krásné, jdu číst :) Máte úžasný blog a nesmírně ráda čtu nové a nové články :) A o působení vaší kosmetiky na moje vlásky už ani nemluvím :) Nevěřila jsem, že na mé vlasy ještě vůbec existuje nějaký lék. Váš šampon a balzám a také vlasové tonikum dělá s mými vlasy zázraky, a to jejich nepoužívám ani měsíc :) Fotila jsem se před používáním těchto neuvěřitelných výrobků a určitě se vyfotím i po pár měsících používání výrobků a podělím se s ostatními ženami, které také chtějí mít krásné a zdravé vlasy :) už teď se nemohu dočkat na konečný výsledek a následně udržování již zdravých vlásky :) Určitě Vám ještě budu psát :) nyní se už jdu vrhnout na ten ebook Mějte se :)

Zväčšiť email
recenzia EnE -Júlia Adamčíková the garden rapuncell

Domča Lio Kertészová

Než jsem používala tuto značku, mi vlasy za měsíc skoro nerostly ... ale díky radám, což jsou i na Instagramu, a hlavně díky výrobkům jako je šampon, maska a tonikum mi rostou za měsíc 2 centimetry. Všichni mi říkají, jaké už mám vlasy dlouhé a lesklé ... nevěřila jsem, ale už doporučuji. I kamarádka si už objednala a řekla jsem jí, že ať se těší na výsledek

Zväčšiť email
FB-recenzia-Domča Lio the garden rapuncell

Představ si,
že napodobíš postup Laury či jiných děvčat
a díky tomu tvoje vlasy konečně přestanou padat, začnou znovu růst a ještě budeš mít i hustější obočí. 


Jaký je to pocit?

Je to už jen na tobě,
jestli uděláš další krok nebo zůstaneš tam, kde jsi.

Navíc, v těchto dnech ušetříš na celé sadě min. 125 Kč

Jakou sadu používá Laura na suché vlasy po délce a normální typ vlasové pokožky?

The Garden - zvyhodneny white balicek ESH

Zvýhodněný balíček na normální pokožku a suché vlasy

Balíček vlasové péče o suché vlasy po délce a normální typ pokožky vlasů. Obsahuje šampon, tonikum a masku.

Více informací

Jakou sadu by používala Laura, kdyby měla suché vlasy po délce a mastný typ vlasové pokožky?

The Garden - zvýhodnený silver balíček ESH

Zvýhodněný balíček na mastný typ pokožky a suché vlasy

Balíček vlasové péče o suché vlasy po délce a mastný typ pokožky vlasů. Obsahuje šampon, tonikum a masku.

Více informací

Jakou sadu by používala Laura, kdyby měla suché vlasy po délce a suchý typ vlasové pokožky?

The Garden - zvýhodnený golden balíček ESH

Zvýhodněný balíček na suchý typ pokožky a suché vlasy

Balíček vlasové péče o suché vlasy po délce a suchou, citlivou pokožku vlasů. Obsahuje šampon, tonikum a masku.

Více informací

Potřebujete poradit?

Bc. Adrián Mokriš
tricholog - vlasový specialista
tel. 777 814 717
adrian@expertnavlasy.sk

Adrian M. senior trichologist thegarden cosmetics