ZÁRUČNÍ PODMÍNKY A REKLAMACE

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY A REKLAMACE
Na zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu www.expertnavlasy.eu platí zákonná záruční doba. Záruční doba začíná běžet uzavřením spotřebitelské smlouvy tzn. okamžikem, kdy kupující zboží zaplatí a převezme od prodávajícího.

U většiny on-line produktů prodávající nad rámec zákona garantuje kupujícímu vrácení vynaložených peněžních prostředků bez udání důvodu. Více informací o garanci vrácení peněz je uvedené zvlášť u každého produktu.

Ve smyslu ustanovení § 12 zákona o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 Sb.) Má kupující jako soukromá osoba právo odstoupit od smlouvy do 7 pracovních dnů od převzetí zboží, pokud bylo zboží objednáno prostředky komunikace na dálku (internet, e-mail, telefon, fax). Kupující je povinen oznámit vrácení zboží prodávajícímu předem s uvedením čísla faktury na které bylo zboží zakoupeno. V případě vrácení zboží dodaného formou zásilky, jsou odpovídající finanční prostředky vráceny výhradně bezhotovostním převodem na účet ve lhůtě 15 dnů, pokud není dohodnuto jinak.

Na reklamaci zboží se vztahují ustanovení občanského zákoníku, zákona č. 250/2007 Sb. o ochraně spotřebitele a zákona č. 108/2000 Sb. o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji.

Souhlas s tu záručními podmínkami potvrzuje kupující převzetím zboží.
Přírodní vlasová kosmetika

Tajemství přírody ze zahrad světa v The GARDEN™.

Ověřeno zákazníky

Vyzkoušelo již více než 19870 žen v ČR a SR.

U vás doma do 2 pracovních dnů

Při nákupu nad 1.500 Kč platíme poštovné (od 69Kč) za VÁS.

*Záruka 30 dní na vrácení nepoužitého zboží

Zašlete nám nepoužité zboží a vrátíme vám plnou cenu (dle VOP).