Blond vlasy vyhrávají

Blondýnky jsou neprávem považované za méně inteligentní.
I když o nich existuje nekonečně mnoho aforismů a vtipů. Více jich má jistě jen Chuck Norris (dvě nekonečna minimálně).

Tak dejme tedy jeden blonďatý … Přijde blonďatá slečna, která má pouze 3 vlasy na hlavě, do kadeřnictví a usadí se. Kadeřnice se jí ptá: “Tak co to bude ??”
Blondýnka: “Prosím zaplést.”
Kadeřnice se pokouší zaplést její cop, když najednou jí nechtěně vytrhne 1 vlas. Říká: “Promiňte, ale nechtěně jsem vám vytrhla 1 vlas.”
Blondýnka na to: “Tak mi ty 2 vlasy natočte.”
Kadeřnice se snaží, ale nechtěně jí vytrhne i druhý vlas. Bojácně jí řekne: “Slečno promiňte, ale i druhý vlas vám vypadl, zůstal vám jeden.”
A blondýnka pohotově: “Tak nic, nechte mi to rozpuštěné …”

V prípade blondýnek jde ale ohledně inteligence jen o předsudek, který bohužel dodnes přetrvává.
blond vlasyVěděli jste, že právě blondýnky tvoří třetinu všech Mensa členů? (Mensa = Mezinárodní organizace sdružující nadprůměrně inteligentních lidí).

Předsudky však přesto přetrvávají. Ve skutečnosti jsou blondýnky čarodejnice v prodávání, skvěle se hodí do reklamy. Podle jisté statistiky na netu dokonce dvě z třech slovenských moderátorek mají

blond vlasy.

A jeden výzkum nedávno odhalil, že blondýnky za pultem prodají o 20% více než jejich kolegyně s jinou barvou vlasů. Zřejmě zvýšený zájem o blondýnky vyplývá z faktu, že na světě tvoří přirozené blondýnky pouze 2% populace

blond vlasyA pokud teď přemýšlíte o barvení vlasů a chcete aby vám barva dobře chytila, přečtěte si nejdříve příspěvek o silikonech ve vlasech…

A jaké jsou vaše zkušenosti?

Jsem zvědavá, jaké zkušenosti s blondýnkami máte vy. Napište mi dolů do komentářů pod článek.

Pokud se vám článek líbil a myslíte si, že by o něm měli vědět i vaši přátelé, sdílejte ho prosím na FB.

Zdroje:

https://www.mensa.sk/
http://www.najlepsie-vtipy.sk/vtipy-o-blondinkach/3/

Eva N.
Eva N.
Eva N. sa od roku 2010 intenzívne zaoberá problematikou ženských vlasov. Študovala staré recepty našich babičiek ako i východné medicínske prístupy k vlasovej problematike. Presadzuje kombináciu pôvodných receptov s prírodnými modernými prípravkami. (v súčasnosti pod značkou Eva N. už pracuje tím viacerých poradcov)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použité pouze pro účely spracování tohto komentáře. Zásady spracování osobních údaju.

 • Spýtajte sa trichológa

  Nechce sa vám čítať blog, ebook či robiť si vlasový test a čakať? Napíšte priamo nášmu vlasovému špecialistovi:

  Stlačením tlačidla "Odoslať" súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email komunikáciu s našimi vlasovými špecialistami, správy s vlasovou tematikou a obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Nejnovější příspěvky
 • Nemám čas sledovať blog, a preto chcem dostávať mailom info o nových článkoch:

  Stlačením tlačidla súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email správy s vlasovou tematikou, zaujímavý obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Na nové emaily sa môžete tešiť spravidla 1x týždenne. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Stiahnite si na mail ebook:

  "Neubližujte už viac svojim vlasom alebo 7 VEĽKÝCH omylov pri starostlivosti o vlasy"